Soutěž o setkání s Asking Alexandria

Shares & Likes
Vážení fanoušci Asking Alexandria,
 
rádi bychom Vás informovali, že dnešním dnem spouštíme soutěž o zákulisní setkání s kapelou v den vyprodaného koncertu 23. 8. v Praze.

Během zvukové zkoušky máme domluvený rozhovor s kapelou, ze kterého bychom rádi pořídili i krátký fotoreport, který by byl součástí následného článku. Vítěz soutěže tak bude plnit i roli občasného fotografa a zároveň může přispět i nějakou tou otázkou během rozhovoru. Fotka s aktuálně dostupnými členy kapely je samozřejmostí. Součástí balíčku je i vstup na již několik týdnů vyprodaný koncert. Podmínkou soutěže je přispění nejužitečnější tématem, dle vyhodnocení redakce, pro seriál magazínu Muzikus Hudební Psychologie, který aktuálně uzavírá druhou desítku uveřejněných dílů. Na webu je dostupná první desítka a na vyžádání můžeme poskytnout i zbylé díly, které vyšly pouze v časopise.

Budeme se těšit na Vaše příspěvky na dan.sywala@muzikus.cz a do komentářů pod touto výzvou přijímáme i otázky na kapelu.
S pozdravem,

 

Tým magazínu Muzikus
Liked it? Take a second to support Rock'n'Roll Journalist on Patreon!
Become a patron at Patreon!

6 thoughts on “Soutěž o setkání s Asking Alexandria

  1. Zajímalo by mě jaké složení měla kapela v roce 2008 když jí Ben Bruce v Dubaji založil a proč se také s touto sestavou rozpadla.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *